NASZ ZESPÓŁ

O KAŻDY SZCZEGÓŁ ZATROSZCZY SIĘ NASZ ZESPÓŁ, KTÓRY SKŁADA SIĘ Z DOŚWIADCZONYCH, DOBRZE WYEDUKOWANYCH ORAZ KREATYWNYCH STYLISTÓW, ZDOBYWAJĄCYCH WIEDZĘ ORAZ KWALIFIKACJE NA SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ.

KAŻDY CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU JEST INDYWIDUALISTĄ, KAŻDY POSIADA JAKĄŚ WIZJĘ PRZEZ CO OFERUJEMY BARDZO SZEROKI ZAKRES USŁUG: OD AWANGARDOWEGO CIĘCIA PO KLASYCZNE LINIE. OD MODNEJ W DANYM SEZONIE KOLORYZACJI PO NATURĘ I WYWAŻONE TONY.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NASZYCH STYLISTÓW TO PODSTAWA JEDNAK ONI WSZYSCY POSIADAJĄ COŚ WIĘCEJ- WYOBRAŹNIĘ, KTÓRA W POŁĄCZENIU Z POTRZEBAMI KLIENTA TWORZY WYJĄTKOWĄ CAŁOŚĆ.

piotr_team_B&W_x800px

PIOTR

Fryzjer / Stylista

Stylista z pasją, podchodzi do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Potrafi słuchać ale również doradzić, czerpiąc wiedzę ze swojego wieloletniego doświadczenia, które zdobywał u najlepszych szkoleniowców z Polski i Europy. Perfekcjonista, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do pełnego zadowolenia swoich klientów. Kocha swój zawód, który jest również jego pasją dzięki czemu każdy dzień w pracy jest dla niego nowym wyzwaniem i okazją do poznawania tej dziedziny życia na nowo. Zawsze powtarza że nie ma złych fryzur, są one tylko źle dobrane.

image2

AGNIESZKA BOROWCZYK

Fryzjer / Stylista

W swojej pracy najbardziej ceni różnorodność i możliwość rozwoju. Nie znosi monotonni. Roztacza wokół siebie pozytywną energię, którą zaraża innych. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce pracować z ludźmi i dawać im powód do uśmiechu.
W zawodzie fryzjera pracuje już ponad 8 lat i konsekwentnie twierdzi, że najlepsze kosmetyki do włosów to te z naturalnym składem. Uwielbia klasykę i proste formy fryzur, ale nie odmówi delikatnej nutce fantazji. W jej sercu prócz fryzjerstwa znalazło się również miejsce na wizaż i stylizacje.

Gvozdiuk

TETIANA GVOZDIUK

Fryzjer / Stylista

Stylistka z niezwykłą intuicją i naturalnym zmysłem obserwacji. Każde strzyżenie i koloryzację opiera na analizie kształtu twarzy i odcienia karnacji klienta, dzięki czemu gotowa stylizacja idealnie współgra z jego urodą.
Ukończyła rosyjską szkołę fryzjerską „Modern” na Ukrainie, w zawodzie pracuje od ośmiu lat. Interesuje się modą i uwielbia perfumy – ma niezwykle wyczulony zmysł węchu. Zwraca uwagę na szczegóły – niuanse światła i odcieni, co czyni z niej świetną kolorystkę. Lubi bawić się kolorami tworząc niebanalne, ale zawsze piękne koloryzacje.

bartek3

BARTOSZ KACPRZAK

Fryzjer / Stylista

Ponad 10 letnie doświadczenie, precyzja przeprowadzania wywiadu oraz dobry kontakt z klientem sprawiają, że efekty jego pracy idealnie spełniają potrzeby każdego z odbiorców.
Bartek specjalizuje się w precyzyjnych strzyżeniach, które pozwalają na łatwe i samodzielne odwzorowanie fryzur po wyjściu z salonu. Nieustannie podnosi swe kwalifikacje zawodowe.
Prywatnie miłośnik diety wegańskiej oraz zwierząt, a szczególnie kotów. Czas wolny spędza w gronie najbliższych mu znajomych.

Patrycja

PATRYCJA KADŁUBOWICZ

Fryzjer / Stylista

Odkąd pamięta, zawsze chciała zostać fryzjerem. Pierwszy kontakt z klientem tylko utwierdził ją w tym, że był to najlepszy wybór, jakiego mogła dokonać. Fryzjerstwo to dla Patrycji spełnienie marzeń i pasja. Nieustannie dąży do perfekcji i najwyższego profesjonalizmu, a na twarzy zawsze towarzyszy jej uśmiech.

kubus_team_BW_x800px

KUBUŚ

Stylista

Zawsze uśmiechnięty i obdarzony znakomitym poczuciem humoru, wyróżnia się otwartością, komunikatywnością i profesjonalizmem. Jego pasja opiera się przede wszystkim na koloryzacji – tworzenie unikalnych kolorów sprawia mu ogromną radość, a perfekcyjnie dobrane do nich cięcia tworzą harmonijną całość. Od klasycznych barw po awangardowe propozycje, zawsze dąży do tego, aby osiągnąć efekt WOW. Jego celem jest, aby każda klientka opuszczała salon czując się wyjątkowo… jak prawdziwa Gwiazda!

Bez nazwy-1

BEATA KAMIŃSKA-KOLAT

Trycholog

Doktor nauk farmaceutycznych, kosmetolog i trycholog. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Prelegentka licznych konferencji trychologicznych i kosmetycznych. Główny szkoleniowiec wiodących marek kosmetycznych na rynku polskim. Pasjonatka substancji zawartych w roślinach i ich wpływu na cerę oraz włosy. Autorka publikacji z dziedziny kosmetologii oraz farmacji. Przeprowadziła badania naukowe z zakresu działania przeciwgrzybiczego licznych związków i ekstraktów roślinnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowania problemów skórnych, oceny jej kondycji oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz doborze indywidualnej pielęgnacji wyróżnia ją wysoka skuteczność w doborze kosmetyków i substancji leczniczych dostosowanych do potrzeb indywidulanego klienta.
Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę zawodową i poszerza ją o nowe obszary zainteresowań w dziedzinie trychologii.

joannatrycholog

JOANNA RUTKOWSKA

Trycholog

Doktor nauk medycznych, diagnosta laboratoryjny, wykładowca. Z detektywistycznym zacięciem i cierpliwością szuka możliwości rozwiązania problemu. Jej pasją jest nauka. Ciekawa świata, dąży do perfekcji. Uwielbia kryminały i seriale medyczne. Energię czerpie z wędrówek i zumby. Kocha przydomowe róże istorczyki. Rozpieszcza grafitowego kota.

natasza_team_B&W_x800px

NATASZA

Manager Salonu

Swoje ponad 10-letnie doświadczenia zdobywała przy obsłudze klienta w renomowanym salonie w Poznaniu. Ceni sobie profesionalizm i zaangażowanie. Sprawia by każdy klient w naszym salonie czuł się wyjątkowo, zapewniając im atmosferę relaksu i odpoczynku oraz usługi na najwyższym poziomie. Dba o prace naszych stylistów, zapewniając komfort i rodzinna atmosferę. Bezpośredni kontakt z klientem sprawia jej duża przyjemność a zadowolenie klienta jest dla niej najlepszą nagrodą. Każdy dzień zaczyna od tego samego, czyli od kawy :).