NASZ ZESPÓŁ

O KAŻDY SZCZEGÓŁ ZATROSZCZY SIĘ NASZ ZESPÓŁ, KTÓRY SKŁADA SIĘ Z DOŚWIADCZONYCH, DOBRZE WYEDUKOWANYCH ORAZ KREATYWNYCH STYLISTÓW, ZDOBYWAJĄCYCH WIEDZĘ ORAZ KWALIFIKACJE NA SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ.

KAŻDY CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU JEST INDYWIDUALISTĄ, KAŻDY POSIADA JAKĄŚ WIZJĘ PRZEZ CO OFERUJEMY BARDZO SZEROKI ZAKRES USŁUG: OD AWANGARDOWEGO CIĘCIA PO KLASYCZNE LINIE. OD MODNEJ W DANYM SEZONIE KOLORYZACJI PO NATURĘ I WYWAŻONE TONY.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NASZYCH STYLISTÓW TO PODSTAWA JEDNAK ONI WSZYSCY POSIADAJĄ COŚ WIĘCEJ- WYOBRAŹNIĘ, KTÓRA W POŁĄCZENIU Z POTRZEBAMI KLIENTA TWORZY WYJĄTKOWĄ CAŁOŚĆ.

piotr_team_B&W_x800px

PIOTR

Fryzjer / Stylista

Stylista z pasją, podchodzi do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Potrafi słuchać ale również doradzić, czerpiąc wiedzę ze swojego wieloletniego doświadczenia, które zdobywał u najlepszych szkoleniowców z Polski i Europy. Perfekcjonista, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do pełnego zadowolenia swoich klientów. Kocha swój zawód, który jest również jego pasją dzięki czemu każdy dzień w pracy jest dla niego nowym wyzwaniem i okazją do poznawania tej dziedziny życia na nowo. Zawsze powtarza że nie ma złych fryzur, są one tylko źle dobrane.

Roksana_team_B&W_x800px

ROKSANA

Fryzjer / Stylista

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnianie pasji zawodowych. Uwielbia koloryzacje. Dopełnieniem jest perfekcyjne ciecie i przede wszystkim zdrowy, zadbany włos. Zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu przez indywidualne podejście i zaangażowanie. Prywatnie psia mama. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, podróżować oraz relaksować się w domowym zaciszu przy dobrej książce. Uśmiechnięta, spontaniczna, wie czego chce od życia.

ALBERT_003_BW

ALBERT

Fryzjer / Stylista

Patrząc w przeszłość uśmiecha się przez łzy, widzi swoją mamę pierwszą klientkę. Miał wówczas 14 lat a w ręku stare nożyczki. Pełen pasji i zaangażowania poczuł, że pokocha fryzjerstwo i będzie to jego zawód.
Obecnie to wykwalifikowany stylista fryzur. Absolwent wielu kursów i szkoleń. Efekt jego pracy to wnikliwa analiza potrzeb klienta, poprzedzona wywiadem. Podczas rozmowy Albert odkrywa oczekiwania klienta poznajac też jego osobowość, wszystkie te elementy łączy w całość, co pozwala mu stworzyć idealnie dopasowaną do swego rozmówcy fryzurę. Każdego klienta traktuje indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Lubi podejmować wyzwania. Albert to prawdziwy pasjonat swego zawodu.

Ewa_Kubica

EWA

Ambasador Marki Medavita / Trycholog

Z wykształcenia psycholog, coach i trener biznesu. Jako specjalista marki Medavita prowadzi szkolenia produktowe dla salonów fryzjerskich oraz udziela porad klientom. Obecnie rozwija swoje kompetencje w dziedzinie trychologii. Emanuje pozytywną energią i zaraża uśmiechem. Jej pasje to nauka języków obcych, salsa i zwiedzanie nieznanych zakątków. Najcenniejszy w życiu jest dla niej czas spędzony z bliskimi.

Ewa_team_B&W_x800px

EWA

Recepcja

Niepoprawna optymistka o pogodnym usposobieniu z promiennym uśmiechem na twarzy. Cierpliwa, szczera i tolerancyjna. Zawsze służy radą i pomocą innym. Dzięki jej pozytywnemu podejściu, każdy nasz Klient czuje się wyjątkowo. Stara się nie zawieść nikogo. Jest komunikatywna i uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego na tym stanowisku czuje się jak ryba w wodzie. Jej ambicja pozwala wytrwale dążyć do postawionego celu, a niepowtarzalny wdzięk i aparycja dają Klientom komfort i bezpieczeństwo.

natasza_team_B&W_x800px

NATASZA

Manager Salonu

Swoje ponad 10-letnie doświadczenia zdobywała przy obsłudze klienta w renomowanym salonie w Poznaniu. Ceni sobie profesionalizm i zaangażowanie. Sprawia by każdy klient w naszym salonie czuł się wyjątkowo, zapewniając im atmosferę relaksu i odpoczynku oraz usługi na najwyższym poziomie. Dba o prace naszych stylistów, zapewniając komfort i rodzinna atmosferę. Bezpośredni kontakt z klientem sprawia jej duża przyjemność a zadowolenie klienta jest dla niej najlepszą nagrodą. Każdy dzień zaczyna od tego samego, czyli od kawy :).