NASZ ZESPÓŁ

O KAŻDY SZCZEGÓŁ ZATROSZCZY SIĘ NASZ ZESPÓŁ, KTÓRY SKŁADA SIĘ Z DOŚWIADCZONYCH, DOBRZE WYEDUKOWANYCH ORAZ KREATYWNYCH STYLISTÓW, ZDOBYWAJĄCYCH WIEDZĘ ORAZ KWALIFIKACJE NA SZKOLENIACH ORGANIZOWANYCH W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ.

KAŻDY CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU JEST INDYWIDUALISTĄ, KAŻDY POSIADA JAKĄŚ WIZJĘ PRZEZ CO OFERUJEMY BARDZO SZEROKI ZAKRES USŁUG: OD AWANGARDOWEGO CIĘCIA PO KLASYCZNE LINIE. OD MODNEJ W DANYM SEZONIE KOLORYZACJI PO NATURĘ I WYWAŻONE TONY.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NASZYCH STYLISTÓW TO PODSTAWA JEDNAK ONI WSZYSCY POSIADAJĄ COŚ WIĘCEJ- WYOBRAŹNIĘ, KTÓRA W POŁĄCZENIU Z POTRZEBAMI KLIENTA TWORZY WYJĄTKOWĄ CAŁOŚĆ.

piotr_team_B&W_x800px

PIOTR

Fryzjer / Stylista

Stylista z pasją, podchodzi do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Potrafi słuchać ale również doradzić, czerpiąc wiedzę ze swojego wieloletniego doświadczenia, które zdobywał u najlepszych szkoleniowców z Polski i Europy. Perfekcjonista, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dąży do pełnego zadowolenia swoich klientów. Kocha swój zawód, który jest również jego pasją dzięki czemu każdy dzień w pracy jest dla niego nowym wyzwaniem i okazją do poznawania tej dziedziny życia na nowo. Zawsze powtarza że nie ma złych fryzur, są one tylko źle dobrane.

Roksana_team_B&W_x800px

ROKSANA

Fryzjer / Stylista

Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnianie pasji zawodowych. Uwielbia koloryzacje. Dopełnieniem jest perfekcyjne ciecie i przede wszystkim zdrowy, zadbany włos. Zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu przez indywidualne podejście i zaangażowanie. Prywatnie psia mama. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, podróżować oraz relaksować się w domowym zaciszu przy dobrej książce. Uśmiechnięta, spontaniczna, wie czego chce od życia.

ALBERT_003_BW

ALBERT

Fryzjer / Stylista

Patrząc w przeszłość uśmiecha się przez łzy, widzi swoją mamę pierwszą klientkę. Miał wówczas 14 lat a w ręku stare nożyczki. Pełen pasji i zaangażowania poczuł, że pokocha fryzjerstwo i będzie to jego zawód.
Obecnie to wykwalifikowany stylista fryzur. Absolwent wielu kursów i szkoleń. Efekt jego pracy to wnikliwa analiza potrzeb klienta, poprzedzona wywiadem. Podczas rozmowy Albert odkrywa oczekiwania klienta poznajac też jego osobowość, wszystkie te elementy łączy w całość, co pozwala mu stworzyć idealnie dopasowaną do swego rozmówcy fryzurę. Każdego klienta traktuje indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Lubi podejmować wyzwania. Albert to prawdziwy pasjonat swego zawodu.

image2

AGNIESZKA BOROWCZYK

Fryzjer / Stylista

W swojej pracy najbardziej ceni różnorodność i możliwość rozwoju. Nie znosi monotonni. Roztacza wokół siebie pozytywną energię, którą zaraża innych. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce pracować z ludźmi i dawać im powód do uśmiechu.
W zawodzie fryzjera pracuje już ponad 8 lat i konsekwentnie twierdzi, że najlepsze kosmetyki do włosów to te z naturalnym składem. Uwielbia klasykę i proste formy fryzur, ale nie odmówi delikatnej nutce fantazji. W jej sercu prócz fryzjerstwa znalazło się również miejsce na wizaż i stylizacje.

Gvozdiuk

TETIANA GVOZDIUK

Fryzjer / Stylista

Stylistka z niezwykłą intuicją i naturalnym zmysłem obserwacji. Każde strzyżenie i koloryzację opiera na analizie kształtu twarzy i odcienia karnacji klienta, dzięki czemu gotowa stylizacja idealnie współgra z jego urodą.
Ukończyła rosyjską szkołę fryzjerską „Modern” na Ukrainie, w zawodzie pracuje od ośmiu lat. Interesuje się modą i uwielbia perfumy – ma niezwykle wyczulony zmysł węchu. Zwraca uwagę na szczegóły – niuanse światła i odcieni, co czyni z niej świetną kolorystkę. Lubi bawić się kolorami tworząc niebanalne, ale zawsze piękne koloryzacje.

bartek3

BARTOSZ KACPRZAK

Fryzjer / Stylista

Ponad 10 letnie doświadczenie, precyzja przeprowadzania wywiadu oraz dobry kontakt z klientem sprawiają, że efekty jego pracy idealnie spełniają potrzeby każdego z odbiorców.
Bartek specjalizuje się w precyzyjnych strzyżeniach, które pozwalają na łatwe i samodzielne odwzorowanie fryzur po wyjściu z salonu. Nieustannie podnosi swe kwalifikacje zawodowe.
Prywatnie miłośnik diety wegańskiej oraz zwierząt, a szczególnie kotów. Czas wolny spędza w gronie najbliższych mu znajomych.

Patrycja

PATRYCJA KADŁUBOWICZ

Fryzjer / Stylista

Odkąd pamięta, zawsze chciała zostać fryzjerem. Pierwszy kontakt z klientem tylko utwierdził ją w tym, że był to najlepszy wybór, jakiego mogła dokonać. Fryzjerstwo to dla Patrycji spełnienie marzeń i pasja. Nieustannie dąży do perfekcji i najwyższego profesjonalizmu, a na twarzy zawsze towarzyszy jej uśmiech.

Bez nazwy-1

BEATA KAMIŃSKA-KOLAT

Trycholog

Doktor nauk farmaceutycznych, kosmetolog i trycholog. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Prelegentka licznych konferencji trychologicznych i kosmetycznych. Główny szkoleniowiec wiodących marek kosmetycznych na rynku polskim. Pasjonatka substancji zawartych w roślinach i ich wpływu na cerę oraz włosy. Autorka publikacji z dziedziny kosmetologii oraz farmacji. Przeprowadziła badania naukowe z zakresu działania przeciwgrzybiczego licznych związków i ekstraktów roślinnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowania problemów skórnych, oceny jej kondycji oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz doborze indywidualnej pielęgnacji wyróżnia ją wysoka skuteczność w doborze kosmetyków i substancji leczniczych dostosowanych do potrzeb indywidulanego klienta.
Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę zawodową i poszerza ją o nowe obszary zainteresowań w dziedzinie trychologii.

joannatrycholog

JOANNA RUTKOWSKA

Trycholog

Doktor nauk medycznych, diagnosta laboratoryjny, wykładowca. Z detektywistycznym zacięciem i cierpliwością szuka możliwości rozwiązania problemu. Jej pasją jest nauka. Ciekawa świata, dąży do perfekcji. Uwielbia kryminały i seriale medyczne. Energię czerpie z wędrówek i zumby. Kocha przydomowe róże istorczyki. Rozpieszcza grafitowego kota.

natasza_team_B&W_x800px

NATASZA

Manager Salonu

Swoje ponad 10-letnie doświadczenia zdobywała przy obsłudze klienta w renomowanym salonie w Poznaniu. Ceni sobie profesionalizm i zaangażowanie. Sprawia by każdy klient w naszym salonie czuł się wyjątkowo, zapewniając im atmosferę relaksu i odpoczynku oraz usługi na najwyższym poziomie. Dba o prace naszych stylistów, zapewniając komfort i rodzinna atmosferę. Bezpośredni kontakt z klientem sprawia jej duża przyjemność a zadowolenie klienta jest dla niej najlepszą nagrodą. Każdy dzień zaczyna od tego samego, czyli od kawy :).