O NAS

ZDROWE, LŚNIĄCE WŁOSY, SWĄ PROMIENNOŚCIĄ SKUPIAJĄ UWAGĘ INNYCH LUDZI. SĄ OZNAKĄ PIĘKNA, REPREZENTUJĄ NAS, I SĄ JEDNYM Z PIERWSZYCH ELEMENTÓW, KTÓRY POZOSTAJE W PAMIĘCI.

BLASK WŁOSÓW ZALEŻY OD ICH DOBREJ KONDYCJI, CZYSTOŚCI ORAZ ODPOWIEDNIEJ PIELĘGNACJI.

WŁAŚNIE DLATEGO BEA BELEZA STWORZYŁA HAIR STUDIO & INSTYTUT TRYCHOLOGII MEDAVITA, MIEJSCE W KTÓRYM W WYJĄTKOWY SPOSÓB ZADBAMY O TWOJE WŁOSY.

Manuale-ritualità_PL_crop-15

KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW TRAKTOWANY JEST W SPOSÓB INDYWIDUALNY.

Co przez to rozumiemy? Podczas wizyty w naszym salonie wykonujemy bezpłatna diagnozę skóry głowy oraz włosów za pomocą kamery trychologicznej. W taki sposób otrzymujemy dokładny obraz aktualnego jej stanu. Na tej podstawie dobieramy odpowiednio spersonalizowany program pielęgnacji włosów bądź leczenia skóry głowy. Ponieważ wszystkie problemy związane z włosami, zaczynają się w skórze głowy. Bez jej dobrej kondycji, nigdy nie uzyskamy zdrowych i pięknych włosów. Taką diagnozę zachowujemy w naszym archiwum, po to aby przy każdej kolejnej wizycie porównać proces leczenia.

PRACUJEMY NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTACH TRY­CHOLO­GICZNYCH, ZARÓWNO PIELĘGNACYJNYCH JAK I TECHNICZNYCH, MARKI MEDAVITA.

Medavita, to jedna z wiodących włoskich marek premium, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji fitokosmetyków. W ich skład wchodzą naturalne, aktywne składniki i ekstrakty z roślin. Marka pochodzi z pogranicza medycyny, ponieważ cechuje ją farmaceutyczna skuteczność.
Jej głównym mottem jest sformułowanie „Zadbaj o skórę głowy, a pokochasz swoje włosy”.

Dzięki Medavita możemy zaoferować naszym klientom, najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne skóry głowy, włosów ale także cały zakres ekskluzywnych usług technicznych. Każdy z naszych zabiegów koloryzacji łączy w sobie także element pielęgnacyjny, który rewitalizuje, odżywia i pobudza strukturę włosów dzięki zawartości aktywnych aminokwasów odbudowujących. U nas otrzymujesz więcej, koloryzację i pielęgnację w jednym zabiegu.

SPECJALNY PROGRAM KOLORYZACJI ETOILAGE.

Oferujemy także naszym klientkom specjalny program koloryzacji Etoilage, który powstał dzięki współpracy Medavita z najpopularniejszym salonem Mediolanu Charme Cheveux. Etoilage to spersonalizowana koloryzacja z pojaśnieniami, dostosowana do naturalnego kształtu twarzy klienta, nadająca włosom efekt blasku i rozświetlenia, o którym marzy każda z nas. Etoilage, ma też za zadanie chronić włosy i skrócić przynajmniej o połowę tradycyjny czas aplikacji, a co za tym idzie całego zabiegu, dzięki specjalnym narzędziom pracy stylisty.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Przeprowadzamy bezpłatną analizę skóry głowy i włosów podczas każdego zabiegu wykonanego w naszym salonie.

  • Ustalamy spersonalizowany plan pielęgnacji włosów bądź leczenia skóry głowy.

  • Oferujemy Pełen zakres rytuałów Medavita zaprojektowany tak, że każdy gest staje się unikalny i charakterystyczny, aby każdy klient poczuł się wyjątkowo w naszych rękach.

  • Korzyści zamknięte w każdym opakowaniu indywidualnie dobranej linii produktów Medavita, perfekcyjnie zaspakajają potrzeby włosów i skóry głowy.

  • Wybrana terapia może być stosowana nie tylko w salonie, ale też kontynuowana w domowym zaciszu.

  • Zakres programów terapeutycznych ukierunkowany jest na bezpieczeństwo, skuteczność i wygodę naszych klientów.

  • Wszystkie oferowane przez nas zabiegi techniczne, takie jak koloryzacja, rozjaśnianie łącza w sobie elementy pielęgnacyjne. Oferujemy zatem pielęgnacje i koloryzacje w jednym zabiegu.

  • U nas wykonasz wyjątkową, spersonalizowaną koloryzacje z pojaśnieniami Etoilage, nadająca naturalny look oraz blask włosom.